Lindt 99% Cocoa 50g

Lindt 99% Cocoa 50g

160 ден.
Шифра на производ: 210731163918
Достапност: На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Информации

  •  ВРЕМЕ НА НАРАЧКА:  24/7 Нон Стоп
  •  ВРЕМЕ НА ДОСТАВА:  Пон – Саб 8:00 – 01:00
  • Нед 12:00 – 01:00

Контакт

  • +389 71 299 656
  • v.antoni@t.mk

Facebook

Тобако 3 © 2022. UKION SHOPS
Lindt 99% Cocoa 50g .. Category: Product #: 210731163918 Regular price: 160 ден. 160 Available from: Тобако 3